شورت زنانه

نمایش 1–24 از 41 نتیجه

کالاهای موجود

شورت یا شرت! یک واژه برای نوعی از پوشش زیر لباسی انسان. هر روز هر خانمی لباس زیر خود را بر اساس یک سری معیارها انتخاب می‌کند. گرمای شدید تابستان؟ یک شورت نخ پنبه برای تنفس بهتر پوست را می‌طلبد. شما چه مدلی را انتخاب می‌کنید: شورت بند جی، برزیلی، کالوت، لامبادا، شورتکس، گنی و… .

در یک رویداد خاص می‌توانید یک سوتین و شورت هماهنگ انتخاب کنید، بنظرم شگفت‌انگیز به نظر خواهید رسید. دامن مدادی برای ظاهری ظریف؟ با شلوارهای خام برزیلی، شورت‌ها و بند‌های جی ما، بهترین استفاده را از برجستگی های خود ببرید، که لباس شما را بدون خودنمایی عالی نشان می‌دهد. برای اطمینان از اینکه همیشه در تمام لباسهایی که تصمیم به پوشیدن دارید احساس راحتی می کنید، به یک کشوی لباس زیر مجهز نیاز دارید.

اُکیان همیشه در کنار شماست، با انواع شورت زنانه در طرح و رنگ های متنوع. توری، میکروفیبر، توری و نخی در هر رنگی که می توانید تصور کنید، از رنگ های اولیه – سیاه، سفید، رنگ پوست، ابریشم – تا مد روز ترین رنگ‌های حال حاضر. اُکیان موفق شده که تمام ترکیبات رنگ و پارچه را زنانه و حسی کند تا تمام خواسته‌های شما را برآورده کند. شما به عنوان یک خانم می‌توانید با انتخاب یک شورت ایده آل، جان خود را دگرگون کنید. از ایجاد ترکیبات خود لذت ببرید یا برای یافتن شورت مناسب به تجربه ما تکیه کنید. شورت زنانه ایده آل میتواند روح و حس زنانگی شما را افزایش دهد.

اطلاعات بیشتر ...