جوراب زنانه

فیلـتر

نمایش 1–30 از 63 نتیجه

انواع جوراب زنانه

| جوراب زنانه | خرید جوراب زنانه ۱۴۰۱ | انواع مدل‌های مختلف جوراب زنانه 1401 | جوراب مچی زنانه | جدیدترین مدل جوراب زنانه در جهان باید به موارد ذیل اشاره کنیم:

1- جوراب معمولی با ساق متوسط

این نوع جوراب از معمولی‌ترین نوع جوراب زنانه است. اندازه ساق آن کمی بالاتر از قوزک پا قرار می‌گیرد. در این نوع جوراب یک کش الاستیک در بالای جوراب وجود دارد. انواع نخ پنبه این جوراب بهترین جنس این کالا است. چون مانع عرق کردن بیش‌ازحد پا می‌شود. تنوع رنگ در این مدل جوراب بسیار زیاد است. از این نوع جوراب در هر فصلی از سال می توان استفاده کرد. لازم به ذکر است که در باشگاه‌های ورزشی این مدل جوراب برای مراقبت بهتر از قوزک پا مناسب است.

2- جوراب بدون ساق یا کالج

جوراب زنانه بدون ساق را در اصطلاح کالج می نامند که به جوراب کفی نیز معروف است. این نوع جوراب در واقع برای پوشیدن با کفش‌های رو باز طراحی شده تا دور تا دور پای شما را بپوشاند. بهتر است که این نوع جوراب را با کفش‌های مجلسی، کالج یا عروسکی پوشی . یا بهتر است بگوییم که برای زمانی مناسب است که نباید جوراب از کفش بیرون بزند و دیده شود، اما لازم است که جوراب به پا داشت تا مانع سایش کف پا با کفی کفش شد.

پس فلسفه وجودی جوراب کالج یا بدون ساق در این است. که در بالا میتوانید انواع جوراب کالج را دیدن کنید.

3- جوراب مچی

جوراب زنانه مچی در زمره ی مدل‌های محبوب و پرطرف‌دار در بین آقایان و خانم هاست. این نوع جوراب از بهترین گزینه ها برای پوشیدن با شلوارهای کوتاه است؛ مخصوصاً برای بانوانی که اغلب از شلوارهای لوله تفنگی استفاده می‌کنند. باید خاطر نشان کنیم که جوراب زنانه مدل مچی مناسب فصل‌های گرم‌تر سال می باشد.

مدل مچی جوراب بیشتر برای زمان‌هایی مورداستفاده قرار می‌گیرد که فرد قصد دارد در فصل‌هایی مثل تابستان و بهار، شلوار کتونی بپوشد. و یا حتی در هوای گرم ورزش کند.

در حالت کلی جوراب مچی برای موقعی است که افراد دوست دارند کفش و شلواری بپوشد که دوست ندارد ساق جوراب او از زیر شلوار دیده شود. جوراب‌های مچی با جنس‌های مختلف، از نخ پنبه و ضخیم تا جوراب نازک و شیشه‌ای با رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند.

اطلاعات بیشتر ...